Nová image talentované zpěvačky Diany Kalashové

Z mladého děvčete, které zaujalo ve svých devíti letech Lucii Bílou a celou porotu soutěže ČeskoSlovensko má talent, je již velká slečna. Diana Kalashová nafotila nové promo fotky ve studiu fotografa Petra Jandery společně se známým stylistou Lukášem Macháčkem a je k nepoznání.
Promo snímek Diany Kalashové

diana
čtvrtek 4. září 2014, 22:36

Diana se narodila v Novokuzněcku v Rusku. Od roku 2003 žije v České republice v Praze. Natáčela a fotila reklamní materiál pro světové firmy Pantene, T-mobile, OC Eden, Ksmart, Letiště Ruzyně ČSA, Skin to skin, Panadol. Byla tváří butiku s luxusní značkovou dětskou módou U kids! Zpívala ve Star Kids 2007.

diana

Na jednom pódiu si zazpívala s Karlem Gottem, Michalem Davidem, Darou Rolins, Lucii Bílou s finalisty soutěže Eurovison Song Contest 2012 sk. Sinplus ze Švýcarska, nebo s vítězi festivalu San Rema, italským duem Jalisse. Křtila společně s Helenou Vondráčkovou, Michalem Davidem a zahraničními umělci album „Insieme 2“ populární dvojici Davide Mattioli a Andrea Andrei. Diana má za sebou ve svém mladém věku již několik desítek vyprodaných koncertních sálů a hal, kde vystupovala jako host. Absolvovala turné s 5 Angels.

Vystupuje doma i v zahraničí. Především na mezinárodních festivalech.

diana

Je častým hostem televize Óčko, České televize, TV Prima a rozhlasových pořadů. Byla hostem pořadu Zrcadlo tvého života u Lucky Bílé a Jiřiny Bohdalové, kde zazpívala skladbu Neposlušné tenisky.

Věnuje se charitativním projektům, pomáhá nemocným dětem a je tváří nadace Život dětem.

Z mladého děvčete, které zaujalo ve svých devíti letech Lucii Bílou a celou porotu soutěže ČS má talent, je již velká slečna. Diana ve svých dvanácti letech nafotila nové promo fotky ve studiu fotografa Petra Jandery společně se známým stylistou Lukášem Macháčkem a je k nepoznání.

diana

Novou image podpoří Diana novými skladbami z pera známého textaře Eduarda Krečmara, jež zhudebnil skladatel, zpěvák a člen skupiny Elán Vašo Patejdl.

„ Jsem ráda, že se textu mých skladeb ujal takový profesionál, jakým je pan Eduard Krečmar. Napsal krásné texty pro Karla Gotta, Helenu Vondráčkovou, Václava Neckáře, skupinu Olympic a mnoho dalších umělců,“ svěřila se mladá a talentovaná zpěvačka.

„Těším se na melodie od Vašo Patejdla, který je ikonou česko-slovenské populární hudby a má za sebou desítky velkých hitů. Nově také složil hudbu k muzikálu Don Juan, na kterém pracoval právě s textařem Eduardem Krečmarem,“ dodává sympatická Diana.

diana

Je úspěšná i v zahraničí a Českou republiku reprezentuje na mnoha mezinárodních festivalech. Zpívala skladbu Always s Larou Fabian. V loňském roce natočila skladbu a klip No Asking Why v angličtině. Letos všechny skladby chystá výhradně v češtině.

Novinky.cz